Manicure biologiczny

Manicure biologiczny polega na usunięciu narastających na płytkę paznokciową skórek. W tym celu używamy bioaktywnego bezpiecznego dla skóry preparatu. Taki manicure gwarantuje dokładne opracowanie skórek bez ryzyka ich powtórnego narastania jak to się dzieje w przypadku manicure cążkowego.  W trakcie zabiegu stylistka wyrównuje również paznokcie według życzenia klienta i maluje je odżywką z ceramidami która wzmacnia i odbudowuje paznokcie.

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy polega na opracowaniu w pierwszej kolejności skórek wokół wału paznokciowego a następnie wystylizowanie paznokci przy użyciu wysokiej jakości lakierów hybrydowych. Taki manicure pozwala się cieszyć pięknym kolorem paznokci bez odprysków nawet do czterech tygodni. Manicure hybrydowy wykonany w profesjonalny sposób nie niszczy płytki paznokciowej.

Manicure hybrydowy kombinowany

Ta metoda manicure polega na bardzo dokładnym przygotowaniu skórek wokół wału paznokciowego za pomocą odpowiednio dobranych frezów. Dzięki takiemu opracowaniu  możliwa jest aplikacja lakieru hybrydowego pod same skórki  dzięki czemu możemy się jeszcze dłużej cieszyć naszą stylizacją, odrosty będą widoczne później a skorki odrastają znacznie wolniej.

Żel/ Akryl na naturalne paznokcie

Wiele klientek boryka się z łamliwymi paznokciami na których nie chcą utrzymywać się żadne lakiery. Świetnym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest wzmocnienie naturalnej płytki cienką warstwą masy żelowej lub akrylowej. Ta metoda nie tylko wzmocni paznokcie ale również nada im piękny kształt. Jest to idealne rozwiązanie dla osób z krótkimi łamliwym płytkami, które nie mogą ich zapuścić, na to aby znowu cieszyć się długimi, zadbanymi paznokciami.

Przedłużanie żel/akryl plus hybryda

Przedłużanie paznokci masą żelowa lub akrylową to najbardziej sprawdzona i niezawodna metoda na szybkie bezpieczne wymodelowanie płytki paznokcia. Nasze stylistki dobierają odpowiednią dla klientki metodę i dzięki stosowaniu najwyższej jakości  produktów wykonają trwałą i estetyczną stylizację paznokci. Dzięki przedłużeniu paznokci metodą na formie którą stosujemy w naszej klinice możemy możemy przedłożyć każdy kształt płytki uzyskując naturalny efekt. Każdą tego typu stylizację wykańczamy lakierem hybrydowym. 

Polygel

Polygel jest innowacyjną metodą łączącą ze sobą trwałość akrylu ze sprężystością żelu. Dzięki temu paznokcie są niesamowicie lekkie a przy tym bardzo trwałe. To metoda dzięki której w ogóle nie odczujesz, że masz coś na paznokciach, stylizacje polygelem dają efekt naturalnych paznokci. Dodatkowym atutem tej metody jest jej niesamowita przyczepność,  polygel sprawdza się u osób które nie były zadowolone z innych metod przedłużania. Masę polygelową  stosujemy zarówno do przedłużania jak i wzmacniania naturalnej płytki. Świetnie nadaje się pod lakiery hybrydowe.

Dopełnienia akryl/żel/ polygel

Regularne dopełnianie mas żelowej, akrylowej czy polyżelowej to najlepszy sposób na utrzymanie pięknych i zdrowych paznokci. Zachęcamy nasze klientki do wizyt co trzy, cztery tygodnie w celu uzupełnienia masy, usunięcia ewentualnego powietrza które może się pojawić po tym czasie, jest to również okazja by zmienić lub odświeżyć kolor naszego lakieru hybrydowego.

 

Przedłużenie i zdobienie

Dla naszych najbardziej wymagających klientek mamy w ofercie również zdobienia paznokci. Nasze stylistki regularnie poszerzają swoje umiejętności w dziedzinie zdobień zarówno lakierami hybrydowymi jak i używając dodatkowych dostępnych w szerokiej gamie efektów. Dzięki ich kreatywności możesz cieszyć się unikatową stylizacją na którą każdy z zachwytem zwróci uwagę.

Pedicure dla diabetyka/ kwasowy

Ten rodzaj pedicure powstał z myślą o najbardziej wymagających klientach. Jest to metoda w której dzięki wykorzystaniu działania kwasów organicznych oraz mocznika jesteśmy w stanie usunąć zrogowaciały naskórek, modzele i odciski. Metoda ta nie wymaga użycia cążek ani frezarki dzięki czemu jest całkowicie nieinwazyjna i bezpieczna. Polecana jest wszystkim  którzy cenią sobie skuteczność i bezpieczeństwo szczególnie kobietom w ciąży czy diabetykom. Dodatkowo pedicure taki możemy pięknie wykończyć  malując paznokcie lakierem hybrydowym.

Pedicure frezarkowy

W naszej klinice podstawowym narzędziem pracy przy pedicure jest frezarka. Dzięki pracy frezarką jesteśmy w stanie opracować zrogowacenia i nagniotki w bezpieczny i higieniczny sposób. Praca frezarką eliminuje konieczność użycia skalpeli i innych ostrych narzędzi. Cały zabieg wykonywany jest jednorazowymi, sterylnymi frezami. Dzięki usunięciu zmian na stopach w delikatny sposób frezarką efekt pedicure utrzymuje się dłużnej i zgrubienia nie odrastają jak to miało miejsce  po stosowaniu tradycyjnych inwazyjnych metod. Każdy pedicure na życzenie klientki wykańczamy malowaniem paznokci lakierem hybrydowym.

Pedicure podologiczny

Pedicure podologczny to specjalny rodzaj pedicure dedykowany osobom z poważniejszymi problemami stóp takimi jak:

  • wrastające paznokcie
  • głębokie odciski
  • zmiany chorobowe takie jak grzybice, brodawki
  • pękające pięty
  • haluksy

W trakcie zabiegu specjalista dobiera odpowiednią metodę usunięcia zmiany na stopach i rozpoczyna proces leczenia który polega na regularnych wizytach w gabinecie oraz specjalnym postępowaniu w domu. Leczenie podologiczne pozwala pozbyć się zmian które często latami powodowały ból i dyskomfort .